Apie svarbiausius teisingumo srities prioritetus – ministrės susitikime su projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvėmis

Apie svarbiausius teisingumo srities prioritetus – ministrės susitikime su projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvėmis

Projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ 2023 m. dalyvės Gytė Augustinaitytė ir Viltė Kybartaitė susitikusios su teisingumo ministre Ewelina Dobrowolska kalbėjosi apie svarbiausius teisingumo srities prioritetus, aptarė, kokias teisingumo politikos gaires svarbu būtų įgyvendinti ateityje. 

„Akivaizdu, kad šalies jaunimas puikiai supranta teisingumo srities plačius galimybių horizontus – tai liudija šiandienos susitikimas su smalsiomis, iniciatyviomis moksleivėmis Gyte ir Vilte, kurios ne tik aktyviai domisi šalies politika, teisingumo sistema, turi savo argumentuotą nuomonę, kaip turėtų būti valdoma valstybė, bet ir pačios puoselėja pilietiškumo, bendruomeniškumo, demokratijos stiprinimo vertybes, turi prasmingų idėjų ir ambicijų kurti ateities Lietuvą“, – pasidžiaugė E. Dobrowolska. 

Moksleivių dar laukia pažintinė atradimų kelionė Teisingumo ministerijoje bei jai pavaldžiose įstaigose, ekskursijos, susitikimai ir kūrybinės dirbtuvės. 

Gytė Augustinaitytė yra Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos abiturientė, ypatingai besidominti regionų problemomis ir norinti stiprinti savivaldos bei vietos gyventojų bendradarbiavimą. 

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos moksleivės Viltės Kybartaitės vieni svarbiausių prioritetų – demokratijos stiprinimo iniciatyvos, rinkimų teisės įgyvendinimas, jaunimo aktyvesnis dalyvavimas rinkimuose, pilietiškumo skatinimas. 

Projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“ – tai Vyriausybės kanceliarijos įgyvendinama iniciatyva, kuria siekiama baigiamųjų klasių moksleiviams atverti Lietuvos institucijų ir politikų kasdienį darbą ir sudaryti galimybę patiems dalyvauti šioje veikloje.  

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *