Ar man reikės vykti į teismo posėdį?

Ar man reikės vykti į teismo posėdį?

Įprastai nutraukiant santuoką bendru sutarimu (taikiai) tiesiogiai vykti į teismo posėdį nereikia, išskyrus atvejus, kai to pareikalauja teismas. Pavyzdžiui, jei teismas iš pateiktų aplinkybių mato, kad yra galimybė sutuoktiniams susitaikyti arba kyla tam tikrų neaiškumų dėl byloje pateiktos medžiagos, tuomet teismas įprastai paprašo abiejų sutuoktinių atvykti gyvai. Už Jus į teismo posėdį atvykti gali ir atstovas.

Jeigu santuoką nutraukiate ginčo tvarka, teismo posėdžiai (ir net ne vienas) vyks gyvai. Juose dalyvauti galėsite su savo pasirinktu atstovu.

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *