ES Bendrojo Teismo teisėjo pareigas pradės eiti Saulius Lukas Kalėda 

ES Bendrojo Teismo teisėjo pareigas pradės eiti Saulius Lukas Kalėda 

Valstybių narių vyriausybių atstovų sprendimu, Europos Sąjungos Bendrojo Teismo (ESBT) teisėjo pareigas pradės eiti Saulius Lukas Kalėda. 

Saulius Lukas Kalėda nuo 2017 m. ėjo Europos Komisijos Teisės tarnybos nario pareigas.

S. L. Kalėda Krokuvos Jogailos universitete yra įgijęs Teisės mokslų daktaro laipsnį, Bonos universitete – Europos studijų magistro laipsnį, Vilniaus universiteto Teisės fakultete – baigęs vienpakopes teisės studijas.

S. L. Kalėda prisieks rugsėjo 27 d. 

ESBT sudaro du teisėjai iš kiekvienos valstybės narės. 

ESBT nagrinėja fizinių ar juridinių asmenų pareikštus ieškinius dėl ES institucijų teisės aktų, valstybių narių ieškinius ES Komisijai ir Tarybai, ieškinius dėl ES institucijų tarnautojų padarytos žalos atlyginimo, taip pat nagrinėja ieškinius intelektinės nuosavybės srityje ir pan.   

 

 

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *