ES teisingumo ministrų dėmesio centre – teisinių pagalbos Ukrainai įrankių paieška

ES teisingumo ministrų dėmesio centre – teisinių pagalbos Ukrainai įrankių paieška

Šiandien, sausio 27 d., vykstančiame neformaliame ES teisingumo ir vidaus reikalų ministrų tarybos susitikime diskutuojama, kokie teisiniai įrankiai leistų užtikrinti nusikaltimų, įvykdytų Ukrainoje, tyrimą, baudžiamąjį persekiojimą už juos, pasitelkiant ir Eurojusto galimybes, taip pat aptariamas Eurojusto vaidmens stiprinimas, prisidedant prie nacionalinių institucijų tyrimų bei remiant sunkių tarpvalstybinių nusikaltimų baudžiamojo persekiojimo koordinavimą. 

Susitikimo metu duodama interviu žurnalistams teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska akcentavo, kad atėjo laikas kalbėti apie konkrečius veiksmus, leisiančius užtikrinti, kad pajamos iš įšaldyto Rusijos ir jos subjektų turto būtų konfiskuotos ir panaudos žalai Ukrainos žmonėms atlyginti bei šaliai atstatyti. 
  
„Kartu su ES ministrais diskutuojame, kaip geriau pasinaudoti jau sukurtais teisminio bendradarbiavimo mechanizmais ir parama, kurią Eurojustas gali pasiūlyti, ypač atsižvelgiant į naują iššūkį – efektyviai pasinaudoti nauja Eurojusto sunkiausių tarptautinių nusikaltimų įrodymų duomenų baze, kad būtų užtikrintas sėkmingas nusikaltimų, įvykdytų Ukrainoje, tyrimas ir baudžiamasis persekiojimas už juos”, – akcentavo E. Dobrowolska. 
  
ES teisingumo ir vidaus reikalų ministrų tarybos susitikimas vyksta Stokholme (Švedijos Karalystė).  
 
 

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *