Europos mediacijos ekspertai pristatys naujoves ir gerąją patirtį

Europos mediacijos ekspertai pristatys naujoves ir gerąją patirtį

Teisingumo viceministrė Jurga Greičienė dalyvaus ir sveikinimo žodį tars Mykolo Romerio universiteto Mediacijos ir darnaus ginčų sprendimo laboratorijos organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Įveikiant mediacijos paradoksą: idėjos, iššūkiai ir geroji praktika“. 

Konferencijos tikslas – skatinti mokslininkų, praktikų ir valstybių politikos formuotojų bendradarbiavimą bei mokslines diskusijas ieškant efektyvių priemonių, skatinančių mediacijos naudojimą ES valstybėse narėse.

Renginyje dalyvaus pasaulyje žinomi mokslininkai Giuseppe de Palo (JAV) ir Nadja Alexander (Singapūras), tarptautiniu mastu žinomi mediacijos ekspertai iš Lietuvos, Lenkijos, Slovakijos, Graikijos, Bulgarijos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės, Izraelio, JAV ir kitų valstybių. 

Konferencijos metu bus plačiau kalbama apie valstybių ir ginčo šalių praradimus, patiriamus dėl nepakankamai dažno taikaus ginčų sprendimo, plačiam mediacijos taikymui būtiną ekosistemą ir poreikį mediacijos teisinį reguliavimą bei institucionalizavimą derinti su esamu kontekstu bei kultūra. Taip pat bus aptarti iššūkiai, su kuriais susiduria skirtingų regionų, kultūrinio bei politinio konteksto valstybės skatindamos visuomenės naudojimąsi mediacija. Bus siekiama suformuoti ir pateikti politikos formuotojams moksliniais tyrimais ir gerąja užsienio valstybių praktika paremtas rekomendacijas bei konkrečias priemones. Didelis dėmesys bus skirtas naujiesiems pažangių informacinių technologijų keliamiems iššūkiams aptarti.

Renginio data: lapkričio 21 d. 
Konferencija vyks anglų kalba. 
Registruotis į konferenciją galima iki lapkričio 17 d. čia: https://forms.gle/U47G1S1DeShnm1Ek8.
Renginio programą rasite čia: https://bitly.ws/ZIEE
 

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *