Kiek kainuoja santuokos nutraukimas? Kainos paaiškinimas

Kiek kainuoja santuokos nutraukimas? Kainos paaiškinimas

Lietuvoje skyrybų teisinių paslaugų kainos yra įvairios. Pavienių teisininkų, kurie dirba vieni pagal individualią veiklą, kainos yra mažesnės ir siekia apie 280 Eur. Specializuotos santuokos nutraukimo įmonės, kuriose dirba didelė komanda, kainos svyruoja nuo 350 Eur iki 400 Eur. Esant sudetingesniems atvejams (pavyzdžiui, jeigu yra daug skolų), kaina gali siekti ir 500 ar 700 Eur. Mes visuomet rekomenduojame rinktis didesnes komandas, kurios nors kainuoja šiek tiek brangiau, tačiau nuima bet kokį galvos skausmą ir užtikrina garantuotą rezultatą. Iš pradžių pigiai atrodanti paslauga ne retai galiausiai kainuoja kelis kartus brangiau.

Užsisakydami paslaugas, visuomet išsiaiškinkite atsakymus į šiuos klausimus:

a) Ar paslaugų kaina yra fiksuota? Jei paslaugų teikėjas taiko valandinį įkainį, žinokite, kad tuomet kaina siekti gali ir tūkstančius, nes teisininkas gali ne visuomet sąžiningai skaičiuoti savo laiką. Geriausia sutarkite iš anksto fiksuotą, nekintamą kainą.

b) Ar paslaugų kaina yra jau su visomis pažymomis ir ar jas užsakys jie patys? Įprastai visos pažymos kainuoja apie 30-40 Eur ir jos turėtų įeiti į kainą. Kaip minėjome anksčiau, jei jas užsisakyti Jums reikės patiems, tai gali trukti mėnesį ir daugiau, tad tai tikrai nėra patogu. Prašykite, kad jas surinktų paslaugos teikėjas.

c) Ar paslaugų kaina apima ir dokumentų pateikimą teismui? Neretai pasitaiko atvejų, kuomet paslaugų teikėjas tik paruošia dokumentus ir vėliau liepia klientams juos atsispausdinti, pasirašyti ir patiems nunešti į teismą. Tokiu būdu klientai paliekami visiškoje nežinioje ir teismui nustačius tam tikrus įpareigojimus (o taip atsitinka dažnai), jiems patiems reikės aiškintis, ką daryti toliau, o paslaugų teikėjas už kiekvieną naują veiksmą prašys papildomos sumos.

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *