Kiek laiko trunka santuokos nutraukimas?

Kiek laiko trunka santuokos nutraukimas?

Taikus santuokos nutraukimas, jei neturite bendro turto ar nepilnamečių vaikų, įprastai trunka apie mėnesį. Jei situacija yra sudėtingesnė (pavyzdžiui, jei turite daug kreditorių, skolų), tuomet procesas gali trukti ir iki 2-3 mėnesių. Žinoma, jei pakliūsite pas priekabų teisėją, procesas gali trukti ir ilgiau, net jeigu neturite nei nepilnamečių vaikų, nei turto ar skolų.

Santuokos nutraukimas ginčo keliu gali trukti ir metų metus. Jei sutuoktiniai yra pasiruošę ginčytis dėl kiekvieno dalyko, tuomet procesas gali trukti 2, 3 ar net 5 metus.

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *