Kokių dokumentų reikia santuokos nutraukimui?

Kokių dokumentų reikia santuokos nutraukimui?

Norint nutraukti santuoką, Jums reikės šų dokumentų:

 1. Prašymo teismui
 2. Asmens dokumentai (abiejų sutuoktinių)
 3. Santuokos liudijimas arba santuokos sudarymo įrašas
 4. Vaiko gimimo liudijimas arba vaiko gimimo įrašas
 5. Sutartis dėl santuokos nutraukimo pasekmių
 6. Pažymos apie turimą nekilnojamąjį turtą
 7. Pažyma iš „Regitra“ apie turimas transporto priemones
 8. Gyventojų registro pažyma apie šeimos sudėtį
 9. Sutartys su kreditoriais (paskolos, vartojimo kredito, lizingo, kt)

Iš kur gauti prašymą teismui ir sutartį dėl santuokos nutraukimo pasekmių?

Tai yra individualūs ir pagal Jūsų situaciją pritaikyti dokumentai, kuriuos ruošia profesionalūs teisininkai. Patiems jų ruošti pagal internete rastą šabloną labai nerekomenduojame, kadangi šie dokumentai turi atitikti jiems keliamus formos ir turinio reikalavimus. Kiekviena klaida Jums kainuos papildomai laiko ir negalėsite pasiekti norimo rezultato. Todėl visuomet be išimties siūlome kreiptis į kvalifikuotus savo srities specialistus, kurie suteiks Jums išsamią konsultaciją bei paruoš visus reikiamus dokumentus.

Iš kur gauti visas pažymas?

Visas nurodytas pažymas galima užsisakyti internetu arba nuvykus tiesiogiai į Regitrą arba Registrų centrą. Jei pasirinksite teisininkų pagalbą, išvengsite šio didelio galvos skausmo, kadangi šie teisininkai visas pažymas užsakys patys už Jus. Jei pažymas surinksite patys, įprastai visų jų užsakymas ir surinkimas užtruks apie 3-4 savaites.

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

1 Response

 1. Antanas parašė:

  Ar galima seimos nutraukima ivykdyti greiciau nei per 7 dienas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *