Kviečiame registruotis į Tarptautinę antikorupcijos konferenciją, birželio mėnesį vyksiančią Vilniuje

Kviečiame registruotis į Tarptautinę antikorupcijos konferenciją, birželio mėnesį vyksiančią Vilniuje

Skelbiama registracija į Tarptautinę antikorupcijos konferenciją (IACC), svarbiausią ir didžiausią pasaulyje forumą, suburiantį kovos su korupcija ekspertus, politikos formuotojus, praktikus, akademinę visuomenę. 21-oji IACC vyks birželio 18–21 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Šių metų konferencijos tema – „Akistata su globaliomis grėsmėmis išsaugant skaidrumą“ – pasiūlys platformą dialogui ir gerosios praktikos mainus, formuojant strategijas kovai su korupcija pasauliniu mastu. Dalyviai turės galimybę bendrauti su įvairių sričių ekspertais, įskaitant bendruomenės aktyvistus, ne pelno siekiančių organizacijų atstovus, politikus, verslo lyderius ir akademikus.

Ko galima tikėtis #IACC2024:

  • įtraukiančių diskusijų aptarimų ir interaktyvių susitikimų;
  • seminarų ir mokymų, skirtų pagilinti dalyvių įgūdžius ir žinias kovojant su korupcija;
  • susitikimų ir naujų kontaktų užmezgimo galimybių, naujų partnerysčių;
  • inovatyvių technologijų ir iniciatyvų, skirtų skaidrumui ir atskaitomybei skatinti, pristatymų;
  • skaidrumo įkvėptos muzikos koncerto;
  • filmų festivalio.

Žiniasklaidos akreditavimas ir vizos:

Informacija dėl akreditacijų žiniasklaidos atstovams bus paskelbta atskiru pranešimu Slaptųjų tyrimų tarnybos interneto svetainėje. Norinčius gauti naujienas ir pranešimus apie konferenciją, kviečiame juos užsiprenumeruoti el. paštu: [email protected].

Užsiregistravusiems dalyviams, kurių atvykimui į Lietuvą reikalingos vizos, bus siunčiami jų dalyvavimą patvirtinantys laiškai. IACC organizatorių komanda šiuos laiškus su svarbiausia informacija išsiųs tiesiogiai į konferenciją užsiregistravusio asmens el. pašto adresu.

Jauniesiems žurnalistams iš viso pasaulio yra galimybė gauti finansavimą dalyvavimui ir reportažų rengimui iš renginio Vilniuje. Kvietimas teikti paraiškas – čia.

Registracija į Tarptautinę antikorupcijos konferenciją #IACC2024 jau pradėta. Registruokitės iš anksto ir užsitikrinkite savo vietą konferencijos renginiuose!

Atkreipiame dėmesį, kad renginys yra mokamas. Kviečiame pasinaudoti ankstyvosios registracijos nuolaida. Daugiau informacijos ir registracija čia.

IACC – tai svarbiausias pasaulinis antikorupcinis forumas, siekiantis kovoti su didžiausiomis korupcijos grėsmėmis šiuolaikiniame pasaulyje bei nuo 1983 m. sėkmingai darantis įtaką pasaulinei politinei ir ekonominei darbotvarkei. Praėjusioje konferencijoje 2022 m. Vašingtone dalyvavo JAV valstybės sekretorius Anthony Blinken, Moldovos prezidentė Maia Sandu, daugelis kitų garbių atstovų, o ankstesnėse konferencijose yra kalbėję tokie lyderiai kaip Nelson Mandela, Hillary Clinton, Kofi Annan, Al Gore, George Soros, Angel Gurria ir kiti. 

Kas dvejus metus IACC organizuojama vis kitoje pasaulio šalyje: 2022 metais IACC vyko JAV, 2020 m. – Pietų Korėjoje, 2018 m. – Danijoje, 2016 m. – Panamoje, 2015 m. – Malaizijoje, 2012 m. – Brazilijoje.

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *