Minint 105-sias Lietuvos advokatūros įkūrimo metines, prisiekė 7 nauji advokatai

Minint 105-sias Lietuvos advokatūros įkūrimo metines, prisiekė 7 nauji advokatai

Šiandien Teisingumo ministerijoje vykusioje iškilmingoje priesaikų ceremonijoje prisiekė 7 advokatai. Sveikindama naujai prisiekusiuosius teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska pasidžiaugė, jog paskutinioji šių metų priesaikų ceremonija vyksta labai svarbiu laiku, išvakarėse paminėjus  Lietuvos advokatūros dieną. 

„Linkiu, kad šios abi progos įprasmintų Jūsų naujo profesinio kelio pradžią. Jūs kursite valstybę, kurioje žmogaus teisės yra gerbiamos, įgyvendinamas teisės viršenybės principas, šalį, kur visuomenės pasitikėjimas valstybe ir jos institucijomis yra nuolatos stiprinamas. Tikiu, kad Jūsų profesinis kelias taip pat bus lydimas šių vertybių ir jos įkvėps Jus kiekvieną dieną savo darbais prisidėti įtvirtinat demokratijos pamatus ir ginant kiekvieno žmogaus teises ir laisves“, – sakė E. Dobrowolska. 

2023 m. prisiekė 61 advokatas. 

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *