Paskelbti naujausi duomenys apie politinių komitetų ir partijų narių skaičių

Paskelbti naujausi duomenys apie politinių komitetų ir partijų narių skaičių

Teisingumo ministerija šiandien, kovo 2 d., skelbia atnaujintą informaciją apie Lietuvoje veikiantiems politiniams komitetams ir partijoms priklausančių narių skaičių.

Teisingumo ministerijos duomenimis, šių metų kovo 2 d. 32 politiniams komitetams priklausė 2 800 asmenų, 23 partijoms – 97 177 asmenys. 

Politiniai komitetai ir partijos savo narių skaičių turi teikti du kartus per metus. Jeigu politinė organizacija vienerius metus nepateikia savo narių sąrašų, Teisingumo ministerija apie tai praneša Juridinių asmenų registro tvarkytojui ir šis inicijuoja politinės organizacijos likvidavimą.

Asmuo gali priklausyti tik vienam politiniam komitetui arba partijai. 

Politinių komitetų ir partijų narių sąrašus galima rasti čia: https://bit.ly/3j06Mb4. 

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *