Pirmojoje 2024 metų priesaikų ceremonijoje – net 17 prisiekusiųjų

Pirmojoje 2024 metų priesaikų ceremonijoje – net 17 prisiekusiųjų

2024-01-05

Šiandien Teisingumo ministerijoje prisiekė 14 advokatų ir 3 teismo ekspertai. 

Pasak teisingumo ministrės Ewelinos Dobrowolskos, vis daugiau jaunų žmonių sąmoningai renkasi teisingumo srities bendruomenes, kurių svarbiausias tikslas – ginti žmogų, užtikrinti teisės viršenybės principus, o tuo pačiu ir kurti valstybę, kurioje visuomenės pasitikėjimas jos institucijomis yra nuolatos stiprinamas. 

„Tikiu, kad Jūs savo darbais ne tik išlaikysite stiprias Jūsų bendruomenių vertybes, profesinę nepriklausomybę, bet ir imsitės iniciatyvų dar veiksmingesnio ir labiau žmogaus teises atliepiančio teisingumo įtvirtinimo kelyje“, – sakė naujai prisiekusius sveikinusi E. Dobrowolska.

2023 metais prisiekė 61 advokatas ir 8 teismo ekspertai.

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *