Politiniai komitetai ir partijos raginami pateikti savo narių sąrašus

Politiniai komitetai ir partijos raginami pateikti savo narių sąrašus

2024-02-27

Teisingumo ministerija primena, kad iki kovo 1 dienos visi politiniai komitetai ir politinės partijos privalo ministerijai pateikti savo narių sąrašus.

Savo narių sąrašų dar nepateikė 14 komitetų ir 5 politinės partijos.

Šiuo metu yra registruoti 32 komitetai ir 24 politinės partijos.

Teisingumo ministerija iki kovo 10 d. informuos Vyriausiąją rinkimų komisiją, kurie politiniai komitetai ir politinės partijos yra pateikę savo narių sąrašus.

Visą informaciją apie politinių komitetų ir partijų sąrašą, narių skaičių, buveinių adresus ir vadovus galima rasti čia: https://bit.ly/3j06Mb4.

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *