Politiniai komitetai raginami pateikti savo narių sąrašus 

Politiniai komitetai raginami pateikti savo narių sąrašus 

Teisingumo ministerija primena, kad iki kovo 1 dienos visi politiniai komitetai ir politinės partijos privalo ministerijai pateikti savo narių sąrašus.

Šiuo metu Teisingumo ministerijai savo narių sąrašus jau pateikė 5 politiniai komitetai – „Siekime kartu“, „Šiaulių labui!“, „Tau, kraštieti!“, „Drauge su Jumis“, „Už Alytų“.

Politinius komitetus viso sudaro 2615 narių. Pernai Seimui priėmus Politinių organizacijų įstatymą, numatantį galimybę šalia politinių partijų rinkimuose dalyvauti ir visiškai naujos teisinės formos juridiniams asmenims – politiniams komitetams, jų registruota – 32. 

Politinis komitetas – tai pagal įstatymą įsteigtas pavadinimą turintis viešasis juridinis asmuo, kurio tikslas – tenkinti savo narių politinius interesus, padėti reikšti jų politinę valią, siekti dalyvauti įgyvendinant ES valdžią ir savivaldos teisę dalyvaujant rinkimuose į Europos Parlamentą, savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose.

Primename, kad savo narių sąrašus Teisingumo ministerijai turi pateikti ir politinės partijos. Šiuos sąrašus jau pateikė 11 politinių partijų. Teisingumo ministerija iki kovo 10 d. informuos Vyriausiąją rinkimų komisiją, kurie politiniai komitetai ir politinės partijos yra pateikę savo narių sąrašus.

Visą politinių komitetų sąrašą, narių skaičių, informaciją apie buveinių adresus ir vadovus galima rasti čia: https://bit.ly/3j06Mb4. 
 
 
 

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *