Šiemet prisiekė 32 advokatai

Šiemet prisiekė 32 advokatai

Šiandien Teisingumo ministerijoje vykusią advokatų priesaikų ceremoniją lydėjo šventinė nuotaika ir prisiekusiųjų jaudulys. Naujai prisiekusiuosius ir jų artimuosius sveikinusi teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska akcentavo, jog šią savaitę minima Europos diena įprasmina svarbiausias ES vertybes, paremtas demokratijos, lygybės, teisės viršenybės, žmogaus teisių užtikrinimo principais.

Ministrė linkėjo, kad šios vertybės kiekvieną dieną lydėtų prisiekusius advokatus naujame profesiniame kelyje.

Pasak E. Dobrowolskos, advokatų bendruomenė turi ne tik stiprią savivaldą, bet ir didelį visuomenės pasitikėjimą, tad svarbiausias laukiantis tikslas – atliepti visuomenės lūkesčius ir būti ištikimiems teisingumo ir demokratijos vertybėms.

2023 metais jau prisiekė 32 advokatai.

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *