Šiemet prisiekė 43 advokatai, 5 teismo ekspertai, 6 notarai

Šiemet prisiekė 43 advokatai, 5 teismo ekspertai, 6 notarai

Šiandien Teisingumo ministerijoje vykusioje priesaikų ceremonijoje prisiekė 11 advokatų, teismo ekspertė ir notarė. Teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska sveikindama prisiekusiuosius akcentavo, kad ši priesaikų ceremonija sutapo su itin reikšmingais Lietuvai įvykiais – artėjančia Mindaugo karūnavimo diena, tapusia svarbiausiu žingsniu Lietuvos valstybės tarptautinio pripažinimo Europoje link bei NATO viršūnių susitikimu. Šiandien esame lygiavertė partnerė tiek Europos valstybių, tiek NATO šalių šeimose. Kartu su ES ir NATO partnerėmis tampriai bendradarbiaujame kurdami demokratijos, stabilumo, žmogaus teisių užtikrinimo, teisės viršenybės pamatus. 

E. Dobrowolska linkėjo, kad kiekvieno iš prisiekusiųjų profesinį kelią lydėtų šios pamatinės vertybės, o veiklos prisidėtų kuriant šalį, kurioje visuomenės pasitikėjimas valstybe ir jos institucijomis nuolat didėtų. 

2023 metais jau prisiekė 43 advokatai, 5 teismo ekspertai, 6 notarai.

2022 metais prisiekė 76 advokatai, 5 teismo ekspertai, 9 notarai.
 

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *