Skelbiama Raseinių-Kėdainių apygardos rinkimų komisijos narių ir (arba) pirmininko (-ės) atranka

Skelbiama Raseinių-Kėdainių apygardos rinkimų komisijos narių ir (arba) pirmininko (-ės) atranka

Teisingumo ministerija kviečia asmenis, siekiančius tapti Raseinių-Kėdainių apygardos rinkimų komisijos nariais bei šios komisijos pirmininku (-e), dalyvauti atrankoje.

Savivaldybių rinkimų komisijų narių bei pirmininkų funkcijos apims savivaldybių tarybų ir savivaldybių merų rinkimų organizavimo ir vykdymo veiklas, dalyvaujant savivaldybės rinkimų komisijos veikloje.

Prašymai ir dokumentai priimami iki gegužės 22 d. imtinai.

Platesnę informaciją rasite čia: https://bit.ly/3VfnSk9

Papildomą informaciją, susijusią su šia atranka, teikia Teisingumo ministerijos Veiklos valdymo skyriaus patarėja Rita Kamarauskienė el. p. [email protected], tel. 8 600 41 146.

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *