Skelbiamas konkursas 7 laisvoms kandidatų į notarus vietoms užimti

Skelbiamas konkursas 7 laisvoms kandidatų į notarus vietoms užimti

Teisingumo ministerija paskelbė viešą konkursą laisvoms kandidatų į notarus vietoms užimti (7 vietos). Tai jau trečiasis šiemet viešas konkursas laisvoms kandidatų į notarus vietoms užimti. Teisingumo ministerija nuosekliai siekia notariato sistemos atsinaujinimo, konkurencingumo ir notarinių paslaugų prieinamumo didinimo.

Norintieji dalyvauti konkurse, privalo atitikti Lietuvos Respublikos notariato įstatyme nustatytus reikalavimus.  

Pretendentai turi pateikti šiuos dokumentus:  

  •  prašymą leisti dalyvauti konkurse; 
  •  asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją; 
  •  teisės bakalauro ir teisės magistro kvalifikacinius laipsnius arba teisininko profesinį kvalifikacinį laipsnį (vienpakopį teisinį universitetinį išsilavinimą) patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją; 
  •  dokumentą, patvirtinantį, kad pretendentas turi trečiąją valstybinės kalbos mokėjimo kategoriją, atitinkančią Europos Tarybos kalbų mokymosi turinio aprašų „Aukštumos“ lygį (išskyrus asmenis, nurodytus Valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 „Dėl Valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo“, 10 punkte), ir jo kopiją; 
  • užpildytą pretendento anketą.  

Pageidaujantieji dalyvauti konkurse, prašymą leisti dalyvauti konkurse ir reikiamus dokumentus Teisingumo ministerijai gali pateikti:

  • asmeniškai;
  • registruotu laišku;
  • elektroniniu būdu.

Prašymas leisti dalyvauti konkurse turi būti pasirašytas elektroniniu parašu ir pateiktas per 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo dienos – iki rugsėjo 20 d. įskaitytinai.  

Jei dokumentai siunčiami registruotu laišku arba elektroniniu būdu, reikia pateikti dokumentų kopijas.   

Konkurso organizavimo ir vykdymo tvarką nustato Kandidatų į notarus (asesorių) viešo konkurso nuostatai, patvirtinti Lietuvos Respublikos teisingumo ministro įsakymu.  

Išsamesnės informacijos apie konkursą galima pasiteirauti tel. 8 671 85188 arba 8 600 37621.

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *