Skelbiamas konkursas notaro pareigoms užimti trijose savivaldybėse

Skelbiamas konkursas notaro pareigoms užimti trijose savivaldybėse

2024-03-12

Teisingumo ministerija paskelbė viešą konkursą notaro pareigoms užimti Panevėžio (1 vieta), Šiaulių (1 vieta) ir Vilniaus (3 vietos) miestų savivaldybėse. 

Pageidaujantieji dalyvauti konkurse, prašymą leisti dalyvauti konkurse ir reikiamus dokumentus Teisingumo ministerijai turi pateikti asmeniškai, siųsti registruotu laišku arba elektroniniu būdu (prašymas leisti dalyvauti konkurse turi būti pasirašytas elektroniniu parašu) per 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo – iki kovo 25 d. įskaitytinai. Tai atvejais, kai dokumentai siunčiami registruotu laišku arba elektroniniu būdu, reikia pateikti dokumentų kopijas. 

Asmuo, pageidaujantis dalyvauti konkurse, reikiamus pateikti dokumentus ir platesnę informaciją ras čia:https://tm.lrv.lt/lt/konkursai/kiti-konkursai-ir-atrankos/. 

Jeigu konkurse pageidauja dalyvauti kandidatas į notarus (asesorius), jis turi pateikti Notarų rūmų prezidiumo nutarimą apie kandidato į notarus (asesoriaus) notaro praktikos atlikimą. Jeigu – notaras, jis turi pateikti Notarų atestacijos komisijos nutarimą dėl jo vykdytos atestacijos. 

Norintieji dalyvauti konkurse privalo atitikti Lietuvos Respublikos notariato įstatyme numatytus reikalavimus.

Teisingumo ministerija primena, kad praėjusių metų pabaigoje įsigaliojo nauja notarų skaičiaus nustatymo metodika, į kurią atsižvelgiant, šiemet iš viso planuojama paskelbti konkursus 17 notarų vietų užimti. Tai – svarbus žingsnis siekiant notariato sistemos atsinaujinimo bei notarinių paslaugų prieinamumo, ypač šalies regionuose, didinimo. 

Konkurso komisijos sudėtį galima rasti čia: https://bitly.ws/3fCTw. 

Išsamesnės informacijos apie konkursą galima pasiteirauti tel. +370 671 85188 arba +370 600 37621. 

Nuo 2021 m. įvyko 18 viešų konkursų į 22 notarų vietas.
 

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *