Teisingumo ministerija sieks aktyvesnio studentų viešojo sektoriaus pažinimo ir integracijos 

Teisingumo ministerija sieks aktyvesnio studentų viešojo sektoriaus pažinimo ir integracijos 

Teisingumo ministerijos kancleris Augustas Ručinskas ir Europos studentų teisininkų asociacijos Lietuvos nacionalinės grupės ELSA Lietuva Vilniaus filialo prezidentė Greta Lebedeva pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Pasak Augusto Ručinsko, ministerija ketina aktyviai bendradarbiauti su studentų organizacija didinant viešojo sektoriaus, žmogaus teisių, teisinių aktualijų žinomumą, skatinant studentus karjeros kryptį pasirinkti viešajame sektoriuje, pristatant viešojo sektoriaus teikiamas galimybes tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu. 
 
„Šiandien ypač svarbu diegti novatoriškus sprendimus, užtikrinti tvarią, duomenimis grįstą teisėkūrą, įgyvendinti veiksmingesnę žmogaus teisių apaugą, pasitelkiant teisės viršenybės principą. Sieksime, kad jaunoji karta ne tik plačiau žinotų apie viešojo sektoriaus teikiamas galimybes prisidėti prie teisinės valstybės kūrimo, demokratijos, žmogaus teisių įtvirtinimo, bet ir galėtų atstovauti Lietuvai tarptautiniu mastu, pavyzdžiui, dirbant tarptautinėse organizacijose. Todėl kartu su ELSA atstovais bus rengiama bendradarbiavimo strategija, kaip efektyviau edukuoti jaunus žmones, norinčius savo ateitį sieti su teisės sritimi“, – akcentuoja A. Ručinskas.   
 
Gretos Lebedevos teigimu, šia bendradarbiavimo galimybe bus siekiama pritraukti daugiau studentų rinktis viešąjį sektorių kaip vieną iš karjeros krypčių, kartu keičiant ir požiūrį apie darbą šiame sektoriuje. Kartu su Teisingumo ministerija planuojama įgyvendinti projektus, kurių metu studentai galės pamatyti, kokių tarptautinių galimybių jie gali sulaukti, bus siekiama teisinio švietimo bei  žmogaus teisių suvokimo stiprinimo visuomenėje. Kadangi viešasis sektorius atlieka lemiamą vaidmenį palaikant teisingumą bei ginant žmogaus teises, šios bendradarbiavimo sutarties pasirašymas yra vienas iš žingsnių aktyviau įtraukti studentus rinktis viešąjį sektorių bei suvokti jo svarbą.
 
ELSA – didžiausia pasaulyje nepriklausoma, nepolitinė, ne pelno siekianti teisės studentų ir jaunųjų teisininkų organizacija, vienijanti daugiau kaip 60 000 narių 43-iose Europos valstybėse, įsteigta 1981 m. 
 
Europos studentų teisininkų asociacijos nacionalinė grupė ELSA Lietuva – tai tarptautinio ELSA tinklo nacionalinė grupė. 

 

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *