Teisingumo ministerijoje prisiekė 3 advokatai ir 1 notaras

Teisingumo ministerijoje prisiekė 3 advokatai ir 1 notaras

Šį rytą Teisingumo ministerijoje prisiekė 3 advokatai ir 1 notaras. Sveikindama naujai prisiekusiuosius teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska linkėjo ne tik sustiprinti advokatų ir notarų bendruomenes, bet ir prisidėti prie pokyčių diegimo. 

„Prieš keletą dienų paminėjus Kovo 11-ąją, šiandien puiki proga palinkėti, kad Jūsų naujas profesinis kelias būtų lydimas laisvės, demokratijos ir  teisės viršenybės įtvirtinimo principų – savo darbais stiprinkite mūsų valstybę, auginkite pasitikėjimą teisine sistema“, – sakė E. Dobrowolska.  

Šiemet jau prisiekė 22 advokatai ir 4 notarai. Per 2022 metus prisiekė 76 advokatai ir 9 notarai.

 

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *