Teisingumo ministerijoje prisiekė 9 advokatai ir 2 notarai

Teisingumo ministerijoje prisiekė 9 advokatai ir 2 notarai

Šį rytą Teisingumo ministerijoje prisiekė 9 advokatai ir 2 notarai. Sveikindama prisiekusiuosius teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska būsimiems advokatams ir notarams palinkėjo stiprybės žengiant nelengvu profesiniu keliu. 

„Šiandieninis jaudulys ir ryžtas Jūsų balse liudija, kiek daug Jums reiškia priesaikos žodžiai, kad pasirinkote nelengvą, bet atsakingą ir prasmingą misiją – įgyvendinti teisės viršenybės principą, ginti žmogaus teises ir laisves – taip stiprinant valstybingumo bei demokratijos pamatus”, – sakė E. Dobrowolska.  

Viso per 2022 metus prisiekė 76 advokatai ir 9 notarai.
 

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *