Teisingumo ministerijoje prisiekė naujieji advokatai ir teismo ekspertai

Teisingumo ministerijoje prisiekė naujieji advokatai ir teismo ekspertai

Šį rytą Teisingumo ministerijoje prisiekė 3 advokatai ir 2 teismo ekspertai. Sveikindama prisiekusiuosius teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska pabrėžė būsimųjų advokatų ir teismo ekspertų pasirinkimo svarbą.

„Savo priesaikos žodžiais šiandien pasirinkote dar labiau prisidėti kuriant savo šalį, ginant teisės viršenybės principą ir žmogaus teises bei laisves kiekvienam. Linkiu stiprybės žengiant nelengvu profesiniu keliu, kuris užtikrina demokratijos pagrindus Lietuvoje ir stiprina jos valstybingumą“, – sakė E. Dobrowolska. 

2023 metais jau prisiekė 46 advokatai, 7 teismo ekspertai, 6 notarai.

2022 metais prisiekė 76 advokatai, 5 teismo ekspertai, 9 notarai.

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *