Teisingumo ministerijoje Valstybei prisiekė advokatas ir teismo ekspertas

Teisingumo ministerijoje Valstybei prisiekė advokatas ir teismo ekspertas

Šį rytą Teisingumo ministerijoje priesaiką Lietuvos Respublikai davė advokatas ir teismo ekspertas.

Sveikindama prisiekusiuosius teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska padėkojo už ryžtą duoti priesaiką ir imtis teisingo teismo užtikrinimo bei žmogaus teisių gynybos pareigų.

„Nuo šio ryto ir jums tenka didelė atsakomybė. Prisijungiate prie išskirtinės grupės savo kolegų, su kuriais savo darbu kasdien užtikrinsite, kad teisės viršenybės principas Lietuvoje stiprėtų. Linkiu sėkmės – stiprinkite savo bendruomenes ir ginkite žmogų!“, – kalboje pabrėžė E. Dobrowolska.  

2023 metais jau prisiekė 47 advokatai, 8 teismo ekspertai, 6 notarai.

2022 metais prisiekė 76 advokatai, 5 teismo ekspertai, 9 notarai.

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *