Teisingumo ministerijoje vykusioje Priesaikų ceremonijoje prisiekė 2 advokatai ir notarė

Teisingumo ministerijoje vykusioje Priesaikų ceremonijoje prisiekė 2 advokatai ir notarė

Šiandien Teisingumo ministerijoje vykusioje iškilmingoje Priesaikų ceremonijoje prisiekė 2 advokatai ir notarė. 

Tardama sveikinimo žodį teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska akcentavo, jog ši ceremonija vyksta dviejų įsimintinų dienų – spalio 25-osios, kai minėsime Konstitucijos dieną ir neseniai minėtų Konstitucinio Teismo 30-ųjų įkūrimo metinių sandūroje.
 
„Šios abi progos įprasmina tuos principus ir vertybes, kurie lydės Jus naujame profesiniame kelyje – demokratijos, laisvės, lygybės, teisės viršenybės, žmogaus teisių užtikrinimo. Džiugu, kad visuomenė Jūsų profesijų atstovams suteikia išties didelį pasitikėjimo kreditą – net 38 procentai gyventojų teigia, kad advokatai yra pagrindiniai žmogaus teisių gynėjai ir šis procentas kiekvienais metais auga, pasitikėjimo notarais balas šoktelėjo iki 7 iš dešimties. Tikiu, kad Jūsų veikla bus grįsta pasišventimu, profesionalumu bei tarnyste žmogui“, – sakė ministrė.

2023 metais jau prisiekė 49 advokatai, 8 teismo ekspertai, 7 notarai.
 

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *