Teisingumo viceministro pareigas pradeda eiti Rokas Uscila

Teisingumo viceministro pareigas pradeda eiti Rokas Uscila

Nuo šiandien (liepos 17 d.) pareigas pradeda eiti naujai paskirtas teisingumo viceministras Rokas Uscila. Naujasis viceministras kuruos bausmių vykdymo sistemos sritį ir bus atsakingas už ilgalaikius pokyčius Lietuvos probacijos ir Lietuvos kalėjimų tarnybose.

R. Uscila yra įgijęs teisės mokslų magistro kvalifikacinį laipsnį ir socialinių mokslų srities teisės krypties daktaro laipsnį Mykolo Romerio universitete.

Paskirtasis viceministras yra dirbęs Kalėjimų departamento prie Teisingumo ministerijos direktoriaus vyriausiuoju patarėju, Lietuvos teisės instituto Kriminologinių tyrimų skyriaus vyresniuoju mokslo darbuotoju, šio instituto direktoriaus pavaduotoju, Nusikalstamumo prevencijos Lietuvoje centro Nusikaltimų aukų socialinės ir teisinės apsaugos programos vadovu. Nuo 2020 m. gruodžio buvo paskirtas teisingumo ministro patarėju. 

Rokas Uscila pakeis iki 2023 m. birželio 16 d. teisingumo viceministro pereigas ėjusį Elaną Jablonską. 
  
 
 

 

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *