Žmogaus teisių iššūkiai – Šiaurės-Baltijos šalių teisingumo srities darbotvarkėje 

Žmogaus teisių iššūkiai – Šiaurės-Baltijos šalių teisingumo srities darbotvarkėje 

Šią savaitę Teisingumo ministerijos kanclerio Augusto Ručinsko vadovaujama delegacija su darbo vizitu lankosi Suomijos Teisingumo ministerijoje, dalyvauja susitikimuose su kitų institucijų bei nevyriausybinių organizacijų atstovais. 

Susitikimų su Suomijos Teisingumo ministerijos nuolatiniu sekretoriumi Pekka Timonenu, bausmių atlikimo, NVO bei kitų įstaigų atstovais metu keičiamasi gerąja patirtimi bei praktinėmis įžvalgomis žmogaus teisių užtikrinimo srityje, kovos su neapykantos kalba ir neapykantos nusikaltimais, nuteistųjų resocializacijos srityse, siekiant stiprinti atsakingų institucijų, NVO bei visuomenės įtraukimą, kokybiškesnės teisinės sistemos kūrimą.  

Tarptautinis vizitas organizuojamas įgyvendinant Šiaurės-Baltijos mobilumo programos remiamą projektą „Šiuolaikiniai žmogaus teisių iššūkiai – įžvalgos ir geroji praktika“. 

Pagrindinis projekto tikslas – dalintis žiniomis ir gerąja patirtimi sprendžiant šiuolaikinius žmogaus teisių iššūkius, įskaitant lyčių lygybės, tautinių mažumų teisių užtikrinimo, kovojant su neapykantos nusikaltimais ir neapykantos kalba, taip pat prisidedant prie įtraukios ir kokybiškos žmogaus teisių sistemos kūrimo, efektyvios nuteistųjų resocializacijos. Projektinėmis veiklomis siekiama skatinti projekte dalyvaujančių šalių valdžios institucijų bendradarbiavimą Šiaurės ir Baltijos šalių regione.  

Lietuvos delegaciją sudaro Teisingumo ministerijos atstovai, dirbantys žmogaus teisių, teisinio atstovavimo, bausmių vykdymo politikos srityse.    

  

Share

Teisinė pagalba

Mūsų ekspertų komanda, kurią sudaro patyrę teisės specialistai, baigę studijas VU Teisės fakultete. Mūsų komanda, turinti ilgametę bendrą patirtį skyrybų teisės srityje, savo karjerą paskyrė tam, kad padėtų asmenims įveikti sudėtingus ir dažnai emocinius skyrybų aspektus. Mūsų komandos narių žinios ir patirtis skyrybų teisės srityje buvo įgytos baigus studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete, kur jie gavo išsamius mokymus Lietuvos šeimos teisės, tarpininkavimo skyrybų bylose ir kitais susijusiais teisiniais klausimais. Šis išsilavinimas ir ilgametė santuokos nutraukimo teisės praktikos patirtis leidžia mūsų komandai pateikti savo skaitytojams profesionalių įžvalgų ir patarimų įvairiais su santuokos nutraukimu susijusiais teisiniais klausimais.

Jums taip pat gali būti įdomu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *